…styl i nowoczesność…

Nasze domy to połączenie nowoczesności i stylu w pięciu rozwiązaniach architektonicznych. To nie tylko piękne budynki o klasycznych bryłach,  nowocześnie wykończonych elewacjach i wnętrzach,  ale także funkcjonalność: powierzchnia od 100 m2 do 200 m2, użytkowe poddasza, jedno, bądź dwustanowiskowe garaże, układ konstrukcyjny dający możliwości indywidualnej aranżacji. Projekty domów są autorstwa profesjonalnego biura architektonicznego ARCHON +, które dodatkowo pomogło nam stworzyć charakterystyczną stylistykę osiedla.

…w trosce o środowisko i …niskie rachunki…

Domy wykonane będą z najlepszych materiałów, w technologiach zapewniających maksymalną energooszczędność przy zachowaniu odpowiednich warunków cieplno - wilgotnościowych. Zadbaliśmy o ekologię poprzez zastosowanie przydomowych bezobsługowych oczyszczalni ścieków o dużej skuteczności i wydajności. Do ogrzania budynków i pozyskania ciepłej wody użytkowej przewidziany jest m.in.:system pomp ciepła, który energię cieplną uzyskuje poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, chroniąc tym samym środowisko naturalne i co najważniejsze zapewniając niskie koszty eksploatacji (ogrzewania). Możliwe jest także zastosowanie innych rozwiązań jak ogrzewanie elektryczne (panelowe) czy tradycyjne w postaci kotłowni na paliwo stałe, gazowe, olejowe.

Oferujemy Państwu dwa standardy wykończenia budynków :

  • deweloperski który obejmuje wykonanie wszystkich elementów zagospodarowania terenu osiedla i działki oraz budynek kompletny z zewnątrz i wewnątrz wykończony do poziomu : ścianek działowych, posadzek cementowych (szlicht) wraz z ogrzewaniem podłogowym, instalacji sanitarnych i elektrycznych, tynków i szpachlowania z malowaniem. Zakres szczegółowo opisany przy poszczególnych domach w zakładce : CENNIK I WYKONANIE W STANDARDZIE DEVELOPERSKIM

  • podstawowy który obejmuje wykonanie wszystkich elementów zagospodarowania terenu osiedla i działki oraz budynek kompletny z zewnątrz, a wewnątrz do wykończenia tj.: bez ścian działowych, posadzek, instalacji i tynków, szpachlowania i malowania. Zakres szczegółowo opisany przy poszczególnych domach w zakładce : CENNIK I WYKONANIE W STANDARDZIE PODSTAWOWYM.

POLITYKA PRYWATNOŚCI | COOKIES